Здебський Юрій Вікторович


Ветеран військової служби.
За час проходження служби займав посади різного рівня від командира нижчого рівня до заступника командира військової частини, начальника відділу регіонального управління та помічника начальника регіонального управління.
З 2014 по 2016 рік приймав участь в антитерористичній операції на ділянках Донецької та Луганської областей. За результатами проходження служби відзначений відомчими та державними нагородами. У серпні 2018 року за вислугою повних 28 календарних років, у званні полковника звільнився із військової служби.

Illustration
icon

Цінності

«Людина» для мене – найвища цінність, і тому реформи повинні позитивно позначатися на кожній людині, а не на «десятьох сім’ях». Справедливість і рівність усіх перед Законом.

icon

Цілі

- Очищення та перезавантаження прокуратури, СБУ, антикорупційних органів.- Відновлення великих проектів у промисловості та інфраструктурі із залученням приватних інвесторів.

icon

Соціальна відповідальність

Беру на себе зобов’язання працювати в інтересах людей, голосувати по совісті, регулярно звітувати перед виборцями, бути доступним для них.

Програма

  • 01. Ремонт застарілих систем комунікаційСприяння в виділенні для Індустріального району коштів на проведення комплексної роботи щодо ремонту застарілих систем теплопостачання, водопостачання та водовідведення.

  • 02. Реформа освітиВізьму під власний контроль проведення реформи освіти.

  • 03. Ремонт дитячих садків та шкілСприятиму у виділенні коштів на ремонти дитячих садків та шкіл.

  • 03. Вирішення актуальних проблем районуЗабезпечення постійної роботи з громадянами, органами місцевого самоврядування, представницькими органами державної влади та іншими організаціями із вирішення актуальних проблем району.2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності